ابطال معاینه فنی خودرو
اخبار بروز

6 هزار معاینه فنی خودرو در تهران ابطال شدن

معاینه فنی خودرو یک فرآیند مهم است که برای اطمینان از عملکرد صحیح و ایمنی خودرو انجام می‌شود. این معاینه شامل بررسی و تست اجزای مختلف خودرو از جمله موتور، سیستم تعلیق، سیستم ترمز، سیستم الکتریکی، بدنه و… است. فرآیند معاینه فنی به منظور حفظ ایمنی و عملکرد صحیح خودرو به صورت منظم می‌تواند به پیشگیری از وقوع حوادث و نقصان در عملکرد خودرو کمک کند. معاون عملیات پلیس راهور تهران با بیان اینکه معاینه فنی وسایل نقلیه دودزا یا دچار نقص فنی توسط پلیس ابطال می‌شود، از ابطال برگه سلامت ۶ هزار دستگاه خودرو پایتخت در پاییز امسال خبر داد.

بیشتر بخوانید: مراحل تعویض پلاک خودرو

معاینه فنی خودرو

6 هزار معاینه فنی خودرو در تهران ابطال شدن

سرهنگ احسان مومنی امروز در این خصوص این موضوع افزود: طرح ابطال معاینه فنی از مهرماه در تهران آغاز شده است. طی این فرایند وسایل نقلیه‌ای که دچار نقص فنی باشند توسط پلیس شناسایی و معاینه فنی آنها ابطال خواهد شد. وی همچنین از اعمال قانون چهار هزار و ۶۰۰ خودروی متخلف در بحث توقف در محل جای پارک معلولین و جانبازان خبر داد. با توجه به اینکه یکی از تخلفات ساکن پایتخت توقف در محل پارک جانبازان و معلولان است پلیس با این تخلف برخورد جدی دارد. در ۷ ماهه امسال چهار هزار و ۶۰۰ خودروی متخلف اعمال قانون شده است.

آغاز طرح رفع اثر از پوشش پلاک موتورسیکلت‌ها

از سوی دیگر رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت هم از آغاز طرح رفع اثر از پوشش پلاک موتورسیکلت‌ها در منطقه ۱۲ تهران خبر داد. سرهنگ علی اصغر شریفی افزود که در این راستا سه هزار پلاک موتورسیکلت متخلف در بحث پوشش پلاک فقط در سه روز ابتدایی این طرح رفع اثر شدند. لازم به ذکر است که این طرح از امروز در تمام مناطق تهران اجرا می‌شود.

خرید لوازم یدکی خودرو

وندایدک ارائه دهنده انواع لوازم یدی خودرو به قیمت عمده و با سریع‌ترین ارسال محصول مورد نظر را برای شما ارسال می‌نماید. برای خرید لوازم یدکی خودرو و ثبت سفارش از طریق شماره‌های 02133909235 و 09124176365 تماس حاصل فرمایید. همین حالا با تخفیف سفارشت ثبت کن!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو