سامانه عرضه خودروهای برقی
معرفی تازه ها

معرفی سامانه عرضه خودروهای برقی

سامانه عرضه خودروهای واردهای برقی evauto.ir یک پلتفرم آنلاین است که به صورت اختصاصی به فروش و خرید خودروهای برقی می‌پردازد. این سامانه با هدف تسهیل فرآیند خرید و فروش خودروهای برقی و ارائه خدمات بهتر به مشتریان، ارائه شده است. یکی از ویژگی‌های برجسته این سامانه، امکان جستجوی دقیق بر اساس نیازهای خریداران است. با استفاده از فیلترهای مختلف مانند برند، مدل، سال تولید و قیمت، کاربران می‌توانند به راحتی خودروی مورد نظر خود را پیدا کنند. همچنین، سامانه قابلیت مقایسه قیمت‌ها و مشاهده مشخصات فنی هر خودرو را نیز داراست.

اطلاعیه سامانه عرضه خودروهای برقی

اطلاعیه شماره 1 ثبت‌نام عرضه خودروهای برقی وارداتی:

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم، از روز یکشنبه 30 اردیبهشت لغایت روز شنبه 5 خرداد ماه تا ساعت 23:59 می‌توانند ثبت‌ نام انجام‌‌داده و یک اولویت از سبد محصولات اعلامی در اطلاعیه بعدی انتخاب نمایند. متقاضیان باید از تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت لغایت روز چهارشنبه 2 خرداد تا ساعت 13:00 یکی از حساب‌های خود را نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو برقی وارداتی وکالتی و مبلغ یک میلیارد ریال مسدود نمایند.

فرآیند عرضه خودروهای برقی

 • مرحله اول: بلوکه نمودن مبلغ یک میلیارد ریال و ثبت نام در سامانه خودرو های برقی
 • مرحله دوم: اولویت بندی و ارسال اطلاعات متقاضیان به شرکت های عرضه کننده خودرو برقی
 • مرحله سوم: ارسال دعوتنامه ازسوی عرضه کنندگان و عقد قرارداد با خریداران

مرحله اول: ثبت‌نام

 1. درمرحله ثبت‌نام، متقاضیان ابتدا می‌بایست یک حساب وکالتی به نام خودروی برقی توسط متقاضیان در بانک‌های عامل(مندرج در سامانه) افتتاح و مبلغ یک میلیارد ریال در حساب بانکی خود نزد یکی از شعب بانک‌های مذکور مسدود نمایند.
 2. وجه مسدود شده که در زمان افتتاح حساب وکالتی جهت ثبت نام اولیه واریز می‌گردد تا زمان اعلام نتایج قطعی باید در حساب مسدود مانده و برداشت وجه به منزله ابطال ثبت نام است.
 3. ثبت نام یکشنبه 1403/02/30 تا ساعت 23:59 روز شنبه 1403/03/05 ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: راهنمای نگهداری از سیلندر خودرو

مرحله دوم: اولویت بندی و ارسال اطلاعات

 1. پس از پایان ثبت‌نام، اولویت بندی در حضور نهادهای نظارتی صورت خواهد گرفت.
 2. متقاضیان می‌توانند وضعیت تخصیص را پروفایل خود مشاهده نمایند.

مرحله سوم: ارسال دعوتنامه و عقد قرارداد

 1. در این مرحله، دعوتنامه از سوی عرضه کنندگان برای متقاضیان ارسال خواهد شد و عقد قرارداد صورت خواهد گرفت.
نکات قابل توجه:
 • امکان انصراف از معامله تا زمان انعقاد قرار داد نهایی با وارد کننده خودرو از سوی خریدار در سامانه، بدون جریمه، وجود دارد.
 • صرف افتتاح حساب وکالتی و ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه هیچ تعهدی مبنی بر تخصیص خودرو ایجاد نخواهد کرد. همچنین به میزان عرضه صورت گرفته به تقاضاها پاسخ داده خواهد شد.
 • عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر 5 روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده. متقاضی به طور کلی از اولویت بندی سامانه خودروهای وارداتی حذف می‌گردد.
 • متقاضیانی که علی رغم مسدود سازی مبلغ اعلام شده، اقدام به ثبت نام نکنند نیز به طور کلی از اولویت بندی سامانه خودروهای وارداتی حذف میگردند.
 • اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده 19 آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.
خرید لوازم یدکی

فروشگاه وندایدک ارائه دهنده انواع لوازم یدکی اصل خودرو یک خرید مطمئن و با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه وندایدک یا تماس با کارشناسان فروش ما به شماره 02133909235 و 09124176365 سفارشی مطمئن از لوازم یدکی خودرو خود را ثبت نمایید. در صورت نبود قطعه مورد نظر در سایت، از طریق فرم درخواست قطعه یا تماس با کارشناسان فروش سفارش خود را پیگیری کنید تا در صورت موجودی انبار، محصول در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو