قیمت بروز خودرو فروردین 1402
اخبار بروز

قیمت‌ های جدید خودرو امروز ابلاغ می‌شوند

سخنگوی شورای رقابت گفت: قیمت کارخانه‌ ای خودرو در چند سال اخیر به طور غیرعادی پایین نگاه داشته شده و امروز قیمت‌ های جدید ابلاغ می‌شود.

قیمت‌ های جدید خودرو امروز ابلاغ می‌شوند

اسماعیل شجاعی در گفت‌ و گو با شبکه خبر صدا و سیما درباره قیمت‌ گذاری خودرو افزود: دو شرکت خودروسازی ایران به علل مختلف مدیریتی و مداخلات، دچار مشکل شده‌اند و چند سال است که از دولت گذشته قیمت خودروها ثابت نگه داشته شده که موجب شده خودروسازان دچار زیان انباشته شوند.

آیا خودرو در بازار آزاد ارزان می شود؟

شجاعی افزود: راه‌ حل اساسی صنعت خودرو، خصوصی شدن شرکت‌ها و تنظیم بازار با واردات است!

سخنگوی شورای رقابت از اقدامات چند ماه اخیر این شورا برای بررسی مشکلات صنعت خودرو خبر داد و گفت: هدف شورای رقابت، افزایش عرضه خودرو برای تامین بازار و سپس کنترل تقاضا است. در زمینه قیمت‌ گذاری خودرو، سازمان حمایت بررسی تخصصی انجام داده و هر خودرو را با سه خودروی مشابه خارجی مقایسه و قیمت‌های جدید را محاسبه کرده که امروز سه شنبه 15 فروردین 1402 ابلاغ می‌شود.

خرید عمده لوازم یدکی خودرو، خرید لوازم یدکی خودرو به قیمت بازار با یک کلیک!

قیمت بروز خودرو

مطالعه بیشتر: اخذ بیمه شخص ثالث خودرو

وی تاکید کرد: قیمت کارخانه‌ ای خودرو در چند سال اخیر به طور غیرعادی پایین نگاه داشته شده و امروز قیمت‌های جدید ابلاغ می‌شود. شجاعی از مخالفت شورای رقابت با عرضه خودرو در بورس کالا خبر داد، زیرا به اعتقاد این شورا، به ضرر مردم و مصرف‌ کنندگان بود.

سخن پایانی

در بازار این روزها به دلیل نوسانات ارز مردم با افزایش قیمت دو الی سه برابری محصولات خودرو رو به رو شده اند که امیدواریم دولت به منظور حمایت و کنترل بازار تمهیداتی را برای صنایع مختلف در نظر بگیرد. همچنین فروشگاه لوازم یدکی وندایدک تلاش خود را دارد تا خرید لوازم یدکی خودرو را به قیمت منصفانه به متقاضیان ارائه دهد. جهت خرید انلاین و استعلام موجودی میتوانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو