خودرو تیارا
اخبار بروز

ثبت نام خودرو در دو طرح با یک حساب وکالتی

خودروهای قابل عرضه مشخص شد!

اولین مرحله از ثبت‌ نام برای خودروهای داخلی بر مبنای نوبت‌دهی، بزرگترین طرح یکپارچه خودروهای داخلی بدون قرعه‌کشی، از امروز آغاز و نام خودروهای قابل عرضه نیز مشخص شده است. افرادی که در حساب وکالتی خود ۵۰۰ میلیون تومان برای خودروهای وارداتی واریز و افرادی که در طرح اخیر ایران خودرو برنده شوند، امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند.

خرید خودرو ثبت نامی

ثبت نام خودرو در دو طرح با یک حساب وکالتی

قدم اول مشارکت در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی بر مبنای نوبت‌دهی تعریف حساب وکالتی و واریز و مسدود کردن مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در این حساب است. از امروز شنبه ۲۰ اسفند ماه این طرح آغاز شده و تا پایان ساعت اداری روز سه‌شنبه 23 اسفند ماه برای این مرحله فرصت وجود دارد.  

قدم دوم بعد پس از بررسی حساب‌های وکالتی متقاضیان، در مرحله دوم می‌توانند از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفند ماه با مراجعه به سامانه www.esalecar.ir نسبت به ثبت‌ نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

مطالعه بیشتر: افزایش قیمت لاستیک خودرو

چه کسانی امکان ثبت‌نام در طرح فروش یکپارچه را ندارند؟

نکته قابل توجه این است که افراد دارای حساب وکالتی و واریز وجه برای ثبت‌ نام در طرح فروش خودروهای وارداتی ۵۰۰ میلیون تومان داشته‌اند و در لیست نوبت‌ دهی برای دریافت خودروهای وارداتی که روز یکشنبه 21 اسفند ماه قرعه‌کشی به جهت تعیین نوبت‌ تخصیص انجام می‌ شود، قرار داشته باشند و یا در طرح فروش فوق‌ العاده اخیر ایران‌ خودرو که به مناسب نیمه شعبان اجرا شده، شرکت کرده باشند و برنده شوند، امکان شرکت در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی را ندارند.

امکان ثبت نام در دو طرح با یک حساب وکالتی 

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیان خرید خودرو که قصد ثبت نام در طرح یکپارچه عرضه خودرو داخلی و  همچنین فروش فوق‌ العاده ایران خودرو را دارند می‌توانند یک حساب وکالتی داشته باشند و ضروری نیست که دو حساب افتتاح کنند. بنابراین اگر با یک حساب وکالتی، متقاضی می ‌خواهد در طرح ایران خودرو و طرح یکپارچه شرکت کند باید به اندازه مبالغ هر ۲ طرح در حساب موجودی داشته باشد.

چه خودروهایی در طرح یکپارچه خودروهای داخلی عرضه می‌شود؟

بر اساس آنچه که تاکنون اعلام شده است، لیست خودروهای قابل عرضه در این طرح فروش خودروها به شرح زیر است.

جدول خودرو ها ارائه شده

مطالعه بیشتر:ورود خودروهای جدید به بازار

سخن پایانی

همچنین شما میتوانید برای خرید لوازم یدکی خودرو به قیمت بازار و کسب اطلاعات بیشتر به فروشگاه وندایدک مراجعه نمایید. فروشگاه لوازم یدکی وندایدک تلاش خود را دارد تا محصولات لوازم یدکی خودرو را به قیمت منصفانه به متقاضیان ارائه دهد. جهت خرید انلاین و استعلام موجودی بر روی لینک کلیک کنید.

منبع خبر: خبرگذاری ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو