تحویل زودتر از موعد محصول ایرانخودرو
اخبار بروز

تحویل زودتر از موعد محصول ایرانخودرو

گروه صنعتی ایران خودرو از تحویل زودتر از موعد 13 هزار دستگاه خودرو از تعهدات سامانه یکپارچه تخصیص خودرو خبر داد.

تحویل زودتر از موعد 13 هزار محصول ایرانخودرو

گروه صنعتی ایرانخودرو از تحویل زودتر از موعد 13 هزار دستگاه خودرو از تعهدات سامانه یکپارچه تخصیص خودرو خبر داد. همچنین اعلام کرد: به جز محصول ۲۰۷ با موتور TU3 که در انتظار قیمت گذاری است و بخشی از تعهدات پارس، پیامک فراخوان تکمیل وجه برای تمامی محصولات اولویت تابستان ارسال شده است.

خرید لوازم یدکی خودرو به قیمت بازار با یک کلیک!

خودروساز بزرگ کشور تاکید کرده، پیامک فراخوان تکمیل وجه برای تمامی اولویت‌ها شامل محصولات دناپلاس، دناپلاس توربو دستی، پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک و خانواده سورن ارسال شده است. تاکنون بیش از ۶۷ هزار مشتری برای تکمیل وجه اقدام کرده. خودروها براساس موعد زمان تحویل، در حال صدور فاکتور و تحویل است.

تحویل پژو 207 ایرانخودرو

13 هزار تحویل زودتر از موعد

براساس این گزارش، تاکنون بیش از ۱۳ هزار دستگاه خودرو شامل سورن بنزینی و پارس XU معمولی از تعهدات سامانه یک پارچه زودتر از موعد در حال تحویل به مشتریان است. با توجه به افزایش تیراژ تولید پارس معمولی، این مدل از پارس به مشتریان پارس ELX و سفارشی برای واگذاری زودتر از موعد پیشنهاد شده است. طبق بخش نامه منتشر شده، مشتریان در صورت تمایل به منظور دریافت زودتر از موعد خودرو می توانند نسبت به واریز وجه اقدام کنند. در غیر این صورت، نوبت و اولویت اعلامی آنان که تا پایان تابستان امسال است، به قوت خود باقی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: قیمت بروز محصولات ایرانخودرو

ایران خودرو تاکید کرده، با اتمام اولویت زمانی تابستان، به تدریج فراخوان تعهدات با اولویت پاییز در دستور کار قرار گرفته است. بر همین اساس پیامک فراخوان تکمیل وجه برای تعهدات پاییزی در حال ارسال است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو