عرضه خودرو اقتصادی
اخبار بروز

به زودی خودرو اقتصادی عرضه می‌شود!

وزیر صمت ضمن بیان افزایش فروش خودروهای وارداتی در آینده، اعلام کرد: بنا شده هر خودروساز حداقل یک نوع خودرو اقتصادی تولید و عرضه نماید.

خودرو اقتصادی چیست؟

خودرو اقتصادی یک خودرویی است که مصرف سوخت و هزینه نگهداری آن نسبت به خودروهای دیگر کمتر است. این نوع خودروها معمولاً دارای موتور‌های با بازدهی بالا، سیستم‌های جلوگیری از تلفات سوخت، طراحی بهینه برای کاهش مقاومت هوایی و استفاده از تکنولوژی‌های جدید برای بهبود کارایی سوخت می‌باشند. این خودروها به دلیل کاهش هزینه‌های سوخت و نگهداری، محبوبیت زیادی در بین مصرف‌کنندگان دارند.

عرضه خودرو اقتصادی

همچنین در خصوص عرضه خودروهای اتقصادی عباس علی آبادی گفت: براساس برنامه‌های تولید، هر خودروساز حداقل یک نوع خودروی اقتصادی تولید و عرضه می‌کند. توسعه ساخت داخل در اولویت ماست، اما به نحوی که مردم هم حق انتخاب داشته باشند.  با توجه به افزایش کیفیت تولیدات داخلی، مردم خودروهای داخلی را انتخاب خواهند کرد.

تولید خودروهای صادراتی

وی ادامه اد: تمرکز ما بر تولید خودروهایی است که مزیت رقابتی برای صادرات داشته باشند و بتوان آنها را صادر کرد. اما فروش خودروهای وارداتی هم آغاز و واردات افزایش خواهد یافت. مانعی برای واردات خودرو وجود ندارد. مجلس و دولت برای این موضوع اتفاق نظر دارند و ما هم شرایط را متناسب با سیاست‌های کشور برای واردکننده‌ها آسان‌تر می‌کنیم.

خرید لوازم یدکی

فروشگاه وندایدک ارائه دهنده انواع لوازم یدکی اصل خودرو یک خرید مطمئن و با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. شما میتوانید با مراجع به فروشگاه وندایدک یا تماس با کارشناسان فروش ما به شماره 02133909235 و 09124176365 سفارشی مطمئن از لوازم یدکی مطابق با خودروی خود را ثبت نمایید. در صورت نبود قطعه مورد نظر در سایت، از طریق فرم درخواست قطعه یا تماس با کارشناسان فروش سفارش خود را پیگیری کنید تا در صورت موجودی انبار، محصول در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو