رونمایی پژو پارس جدید
اخبار بروز

از پژو پارس جدید رونمایی شد!

رونمایی پژو پارس جدید

در پی اخبار جدید ایران‌خودرو، از پژو پارس جدید رونمایی شد و تبدیل به سوژه داغی برای بازار خودرو ایران شد.

فیس‌لیفت پژو پارس 1402

فیس‌لیفت به معنای ارتقای ظاهر یک خودرو است. در این فرایند، قطعاتی از بدنه خودرو تغییر می‌کنند تا ظاهر آن به‌روز شود. این تغییرات ممکن است شامل تغییرات در بخش جلو و عقب خودرو، نورپردازی، تغییرات در طراحی رادیاتور و سایر قطعات خودرو باشد. فیس‌لیفت معمولاً برای به‌روز رسانی خودروهای قدیمی‌تر و یا افزایش فروش خودروهای جدید استفاده می‌شود. حال گروه صنعتی ایران‌خودرو پس از 20 سال از فیس‌لیفت جدید خودرو پژو پارس رونمایی کرده است.

پژو پارس بهینه

ایران‌خودرو برای تطبیق طراحی جدید پژو پارس با استاندارد 86 گانه، تغییراتی در ظاهر و امکانات این خودرو ایجاد کرد. محصول جدید پژو پارس بهینه نام دارد.

تغییرات پژو پارس جدید

-از جمله تغییرات ظاهری این خودرو میتوان به اضافه شدن چراغ و سپر وانت آریسان به جلو اشاره کرد.

-جلوپنجره و چراغ پرژکتور در جلوی خودرو اضافه شده تا نمای زیباتری را به نمایش بگذارد.

-دیلایت به منظور رعایت استانداردها در مدل فیس‌لیفت پژو پارس اضافه شده است.

-حذف ادوات مشکی رنگ در سپر جلو، عقب و جانبی یکی دیگر از تغییرات این خودرو بوده است که با واکنش منفی مصرف کنندگان رو به رو بوده و تغییری در جهت کاهش جذابیت این خودرو قلمداد می‌شود.

بیشتر بخوانید: مراحل تعویض پلاک خودرو

پژو پارس جدید

-نمای عقب سپر کاملا به رنگ سفید و چراغ عقب دو رنگ می‌باشد. امکانات دیگر شامل: دیلایت، سنسور نور، پوزیشن لایت عقب، سامانه پیشنهاد تعویض دنده و سیستم کنترل پایداری به پژو پارس بهینه اضافه شده است.

-خودرو پژو پارس بهینه در استاندارد الایندگی یورو 5 قرار دارد. این نکته مثبتی پس از تغییرات، محسوب می‌شود.

برای خرید لوازم یدکی پژو پارس با تخفیف ویژه همین حالا کلیک کن!

تغییرات بیشتر در نسخه جدید

پیشرانه‌های بهینه تیوفایو پلاس و ایکس یو پلاس قرار است روی پژو پارس بهینه نصب شود. اما یکی از مشکلاتی که خریداران این خودرو با آن رو به رو هستند، افزایش قیمت و هزینه نامعلوم خرید نسخه جدید پژو پارس است که هنوز از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو قیمتی اعلام نشده است!

در پایان

خودرو پژو پارس بهینه با تغییرات و امکانات جدید به استانداردهای روز نزدیک‌تر است. از طرفی با استقبال منفی از سمت مردم و خریداران رو به شده که به اعتقاد مردم از زیبایی و جذابیت این خودرو ایرانی قدیمی که طرفدار زیادی در بازار دارد، کاسته شده است. قیمت خودرو چالش دیگریست که هنوز به بازار ارائه نشده.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو